Timeless Movies
סדנאות וידאותרפיה
דרך צילום ויצירת סרט אישי, נוגעים בסוגיות ואתגרים משמעותיים מהחיים. סדנאות תהליכיות וסדנאות יום. מתאימות לארגונים, עמותות, קבוצת אורגניות.
סדנת סיפור חיים
סדנה ייחודית בה אוספים המשתתפים את חוויותיהם ואירועי חיים משמעותיים יוצרים מהם סיפור ביוגרפי.
צילם מרפא - ליווי אישי
התמודדות עם סוגיות משמעותיות בחיים דרך צילום וידאו ויצירת סרט אישי
סשן צילומים
עבודה על נושא אישי-רגשי דרך צילום סטילס ווידאו. תהליך קצר וממוקד
נקודות וקו - לספר סיפור חיים
הרצאה חווייתית על תהליך בניית סיפור ביוגרפי. בהרצאה נלמד איך לבנות את הסיפור האישי שלנו. מתאימה לארגונים, עמותות ואנשי הגיל השלישי.
הקודם
הבא
סדנאות וידאותרפיה

סדנאות וידאותרפיה תהליכיות

הסדנאות מתאימות לעבודה עם מגוון אוכלוסיות (נוער, צעירים, הורים) ומגוון גדול של נושאים (פוסט-טראומה, יחסים במשפחה, גירושין/חד הוריות, הקשר עם הילדים/מתבגרים, תעסוקה וקריירה ועוד). משך הסדנה גם הוא גמיש בהתאם לצרכים ולמשאבים הקיימים. מומלץ לפחות 12 מפגשים על-מנת ליצור אינטימיות, פתיחות, תהליך משמעותי, ולמידת כלי הוידאו והעריכה. במהלך הסדנה המשתתפים מצלמים רגעים/סיטואציות מחייהם, במפגש אנו צופים בחומרים ומעבדים את החוויה. לקראת אמצע הסדנה מתחילים לעבוד על סרט אישי או קבוצתי.

סדנאות וידאותרפיה

סדנת סיפורי חיים

בסדנה מביאים המשתתפים את סיפורם האישי דרך תמונות וסיפורים מהיום ומפעם. ביחד אנחנו מחברים את הנקודות לסיפור שלם משמעותי ומרגש. הסדנה בנויה מ-6 מפגשים בהם לומדים המשתתפים להכיר את עצמם טוב יותר ואת האחרים. הסדנה מתאימה לאנשי הגיל השלישי, לארגונים הרוצים לייצר היכרות וחיבור בין העובדים, ולעמותות .

וידאותרפיה אישי

פוטותרפיה אישית

כלי הוידאותרפיה יכול להתאים גם בעבודה פרטנית סביב סוגיות ספציפיות ונושאים שקשה לדבר עליהם באופן ישיר. הליווי כולל עבודה עם צילום במהלך המפגשים וביניהם, עבודה עם תמונות קיימות ועם תמונות אישיות מהאלבום. הליווי הוא קצר מועד וממוקד ומשלב בין וידאותרפיה ופוטותרפיה.
סשן צילומים אישי - לפני הסשן מתקיימת שיחה אישית עם הפונה להבין עם אילו סוגיות הוא/היא מתמודד/ת. הסשן מתקיים בבית הפונה או במקום אחר הנוח לה/ו.
זהו תהליך שמתחיל ברמה הטכנית (איפה להצטלם, מה ללבוש) ולאט לאט נוגע ברגשות העמוקים ביותר שלנו.
בסוף התהליך מקבל/ת הפונה סדרת תמונות מודפסות ו-30 תמונות דיגיטליות.

האומץ להתבונן

הרצאה - האומץ להתבונן

הרצאה על צילומי סלפי ואהבה עצמית.
בהרצאה אני מראה איך צילום עצמי יכול לחולל שינוי פנימי עמוק.
איך הפוטותרפיה עובדת על (ועם) הרבדים העמוקים ביותר שלנו גם בלי מילים. ואיך אפשר להשתמש בזה ביום-יום שלנו רק באמצעות הטלפון... ואומץ להתבונן.
משך ההרצאה כשעה והיא מלווה בסיפורים ותרגילים להתנסות בהם.
בנוסף, יש גם הרצאה לאנשי מקצוע (עו"סים, מטפלים, מדריכים, מאמנים) על וידאותרפיה ככלי טיפולי.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר

כמה מילים טובות

פוסטים קשורים

איך מייצרים אינטימיות בצילום

  אי אפשר לתעד מסע או חוויה מבלי להיות חלק ממנה. הודו 2016 לפני שבועיים חזרתי מטיול  נשים לרומניה. לטיול יצאתי כדי לתעד ולצלם את המסע והחוויה האישית והקבוצתית. בפגישה הראשונה רות אמרה לי "אני רוצה שגם תשתתפי. שתחווי את

קרא עוד »

מה הסיפור פה? – התהליך של שלי שלו

את שלי פגשתי לראשונה בפרלמנט של יונית. אני חושבת שלא החלפנו מילה כל הקורס… יש אנשים שתופסים לי את העין גם בלי להגיד מילה. איכשהו היה לי ברור שיש בה הרבה יותר ממה שרואים וממה שהיא מראה… אז עוד לא

קרא עוד »

מסיבת פרידה אחרת – צילומים. עירום. וסרטן השד

  תכירו את יעל רותם. בחורה צעירה ונמרצת. מצחיקה, אינטלגנטית ושמחה. גרה במרכז תל-אביב. עורכת-דין. והיא בסיכון גבוה לחלות בסרטן השד. אני מחפשת צלמת לצילומי עירום – ככה התחילה שיחת הטלפון שלנו. שתקתי. חיכיתי שתמשיך [ובעיקר הופתעתי]… בסוף החודש אני

קרא עוד »

מתגלות לאט – קבוצת וידאותרפיה במרכז סלעית

  [סלעית הוא פרויקט סיוע לנשים במעגל הזנות. הפרויקט הוקם לפני 9 שנים וממומן ע"י המדינה]   פעם בשבוע אני מגיעה למרכז היום של סלעית. נפגשת עם 7 נשים למשך שעה וחצי, רואה אותן ושומעת, מתוודאת לדרך שהן עוברות, להתמודדויות, לקשיים,

קרא עוד »

ליצירת קשר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן