חמוטל היקרה, תודה גדולה על הסרט שיצרת והפקת לכבוד יום הולדתו ה-71 של בעלי ואבינו, מוטי. בסרטך הנפלא לכדת נקודת מבט אחרת, שונה מאוד מסרטים אחרים בסגנון, ועזרת לנו לספר את סיפור חייו באותנטיות ורגישות רבה. הסרט קצר מחמאות מכל מי שצפה בו, והיה ללא ספק מסמר הערב באירוע שערכנו לכבוד מוטי, ואף השאיר אותו בהתרגשות רבה. ראויה מאוד לציון גם איכות הצילום המדהימה של הצלם שהצליח ללכוד זוויות יפיפיות וצילומים מיוחדים, ברמה גבוהה ביותר. אלפי תודות! בהערכה רבה, שולי, שירה ורונה פרנק.
שולמית פרנק
סרט ביוגרפי לבן-זוגה, מוטי פרנק
timelessmovies, דוקו אישי, סרט ביוגרפי, סרט משפחה
נגן וידאו
מסע נשים, רומניה, timeless movies, חמוטל בן סיני
נגן וידאו
כבר במפגש ההיכרות בינינו בארץ, הבנתי שיהיה מוצלח. חמוטל כיוונה אותי לגביי מטרות הסרט, אופיו וקהל היעד והייתה מאוד נעימה ומקצועית. בן רגע ידעתי שיהיה לנו טוב ונעים יחד. המסע בן ארבעה ימים, 12 נשים, מסע כיפי ויחד עם זאת מאוד אינטימי. חמוטל ידעה למצוא ולתעד את הרגעים האלה, מבלי שהרגשתי את נוכחות המצלמה שגורמת למבוכה או לתחושה לא טבעית. היא מביאה איתה שקט, רוגע ויחד עם זאת בעלת נוכחות וחדות. אחרי שאני שולחת ללקוחה מתענינת סרט בן שתי דקות, רוב הסיכויים שהיא תצטרף למסע ותבין את אופיו של המסע. אז מעבר למזכרת מרגשת ממסע בלתי נשכח, הסרט הינו כלי שיווקי חשוב ביותר ממליצה מאוד להשקיע בסרט לעסק ולקחת את חמוטל שתעשה לכם זאת.
רות רונן - כנפי רוח
תיעוד מסע נשים לרומניה
דיוק היה לבחור בך ללוות אותי בצעד מאוד משמעותי בשבילי בשנה הזאת. ואת עם כל התלתלים האלה שלך ויכולת האבחנה שלך בין המילים והשורות ידעת בדיוק מה. הסיפור. התמצית. התמהיל שמחבר בין הרגש למקצוע. תודה על זה. תודה שאת ❤💛
הגר אשחר-ניר
סרט עסקי לקורס taking notes
נגן וידאו
נגן וידאו
סרט זיכרון בייחוד אודות חייל שנפל, או יותר נכון ילד שנהרג...מצטייר בעיני רבים כסרט עצוב, המשמר את אתוס הלוחמים הגיבורים והסיפורים ההרואיים. אני אחות שכולה, איבדתי את אחי באוקטובר 1997 עת שנפל בלבנון. השנה מלאו 20 שנים לנפילתו והחלטתנו להנציח את זכרו בסרט. לא רציתי סרט עצוב, אלא שמח, שמראה את הבחירה בהחיים ואת הקשר שמופלא שנוצר ונשמר עם חבריו. חמוטל בכשרון רב, הצליחה לחדור לחבורה הצפופה שלנו ולפצח את כל החומות ויצרה סרט מופלא וקסום. העבודה המשותפת על הסרט, בחירת התמונות הרלוונטיות, שירים, תיקוני עריכה וכו' הפכו אותי לשותפה מלאה לפלא שנוצר ונתנו לי לחוות את כל התהליך בצורה שלא חשבתי שאתרגש כך ו/או אהנה. המתנה הכי גדולה מבחינתי הייתה התרגשות הורי אל מול התוצאה הסופית והבנתם כי סרט זה חשוב ומשמעותי למען הדורות הבאים וטוב שנעשה. תודה לך על הדרך, על הרעיונות ועל התוצר הנפלא והלא שגרתי. בדיוק מה שראיתי בעיניי רוחי עת פגישתנו הראשונה.
נעה יואלי
סרט לזכרו של אמיר יואלי ז"ל
סרט ביוגרפי הוא כמו קפסולת זמן. הוא משמר גם את העבר וגם את ההווה. לקראת יום הולדת 90 של אבא ידענו שאנחנו רוצים לעשות לו סרט ולספר את הסיפור שלו ושלנו. חיפשנו מישהו/י שיתחבר לאבא, שיבין אותו, ידבר איתו בגובה העיניים. אחרי פגישה אחת איתך היה לנו ברור שזו את שיכולה לעשות איתנו את הסרט. באת עם הלב והנשמה. עם המקצועיות שלך, התכלס, ועם האהבה שלך לספר סיפורים. התוצאה... נהדרת! הסרט הוקרן ביום ההולדת וכולם התרגשו ונפעמו מהסרט ומהסיפור. עד היום אנחנו ממשיכים להראות את הסרט לחברים. תודה רבה על הכל. ובעיקר על שהצלחת לספר את הסיפור שלנו כמו שלא סופר עד היום.
דינה קול
סרט ביוגרפי - עמנואל מרקס
נגן וידאו
נגן וידאו
רק המחשבה על סרט תדמית הביכה אותי. מה כבר עשיתי בחיי שדורש תיעוד?... "מצחיקה" אמרה לי חמוטל. "זה מה שכל אחד אומר בהתחלה. גם אם הוא היה ממקימי המדינה וגם אם יש לו סיפור הירואי ומרגש. אבל לכל אחד יש סיפור! באמת. ואת יודעת מה? גם אם לא תפרסמי את זה, בואי לפחות נטפל בפוביית הצילום הזו, אחת ולתמיד." שמחה לבשר לכן ששלב הפוביה מאחורי ואם מתישהוא תחפשו מתנה ליומולדת שמונים, 50 שנות נישואין של ההורים, או אפילו לתעד סרטון מתכונים עם סבתא במטבח שלה, כי אתם יודעים שיש רגעים שחייבים להנציח... תדעו שזו ההתמחות של חמוטל. למצוא את הסיפור שמתחבא שם ולהפוך אותו לסרט מעניין ואותנטי.
שלי שלו
סרט עסקי - תהליך בניית המותג
חמוטל תעשי לי סרט... מי שמכיר אותי יודע שאני תקתקנית ובעיקר, שאני מחליטה שאני גם רוצה משהו, אז אני רוצה אותו במיידי !! וכך התחיל הקשר שלי ושל חמוטל, כשאני להוטה לעשות סרט להרצאה החדשה שלי ו... ו... חוצמזה לא ידעתי כלום. חמוטל, בשקט ובמקצועיות שלה, השתלטה על העניינים ובאופן שלא ייאמן קלטה בדיוק את הכיוון ורוח הדברים. קבענו לוז מדוייק שכלל יום צילומים ארוך ומקצועי, שבסופו יצאנו עייפים אך מרוצים. חמוטל ידעה בדיוק מי אני ומה אני רוצה ובהתאם לכך התוצאה. ברגישות ידעה להעביר את הכאב, עם תקווה וחמלה, ועל כך אני מודה!! תודה ענקית חמוטל
רותם כרמי
סרט להרצאה - 99% בחירה
נגן וידאו
נגן וידאו
"האמת, חששתי מלהצטלם, אני לא מחבבת את הוידאו, זה נורא מוזר לי להצטלם "לייב" ולא לכתוב. אני אשת מילים, פחות "שחקנית". אבל ידעתי שאני רוצה לעשות וידאו, כי יש דברים שלא עוברים במילים כמו שהם עוברים "פנים מול פנים"... אחרי שיחת טלפון אחת עם חמוטל הבנתי שהיא - היא תבין אותי, היא תדע לצלם אותי מהצד המחמיא. שאהיה כמו שאני, בגובה העיניים. חמוטל היתה מהרגע הראשון ועד האחרון עם הרבה הקשבה, סבלנות, אהבה וסימפטיה. התרגשתי מאוד בהתחלה, אבל אחרי רבע שעה הבנתי שאני יושבת בעצם מול חמוטל ומשוחחת איתה, והמצלמה? מי בכלל זכרה? ואז, לאחר מספר ימים קיבלתי את הסרטון. וואו. זה היה באמת וואו. הכל זרם, ריתק, היה קוהרנטי, מקצועי ומצחיק, הביא אותי לקדמת הבמה בצורה כל כך מפרגנת ואהובה. תודה חמוטל, התגובות שקיבלתי על הסרטון היו מדהימות! אין כמוך.
יונית צוק
דוקו עסקי - תודה לקוראי הבלוג
לחמוטל היקרה, בחנוכה ערכנו מפגש משפחתי גדול והקרנה חגיגית של הסרט שהפקנו. הסרט ערוך בטעם, ומשקף את סיפור חייהם של הורינו והצליח לרגש את כולם, מנער ועד זקן. ניכר שלמדת היטב את החומר (ואולי את כבר מכירה אותנו יותר מאיתנו 🙂 בעבודה משותפת הובלת אותנו, בתבונה, במקצועיות וברגישות הראויה אל המוגמר תודה רבה משפחת שלסינגר
מיכל אמסלם
סרט זוגי - 60 שנות נישואין
מהרגע שהחלטתי לעשות סרט על חמותי המדהימה בת ה-90 נכנסתי לעולם חדש לי לחלוטין. הגעתי אל חמוטל דרך המלצה של גיסתי. פגשתי אישה צעירה נעימה שמיד הצליחה לעורר את אמוני ולנסוך בי ביטחון שאני בידיים טובות. היא נכנסה לפרויקט הסרט בהתלהבות ועניין אמיתי כאילו והיה מדובר במשפחתה שלה. אפשר היה לראות שהיא "קלטה" את חמותי ואת המשפחה ובנתה בתבונה את הציר עליו סבב הסרט. היא ייעצה וכיונה בסבלנות עד להשלמת הסרט. התוצאה הסופית היתה מאד מאד מרגשת עבורנו, עבור כלת השמחה, ועבור כל הנוכחים. הסרט היה קולח, מרתק ומעניין, כולם הרגישו שהזמן חלף מהר מאד ורצו להמשיך עוד ועוד גם כשנגמר הסרט. תודה רבה רבה לך חמוטל על שעזרת לי להגשים את חלומי ולהגיע לסרט היפה והרגיש הזה, להגישו כמתנה לחמותי ולמשפחה כולה.
רותי קפלן
סרט ביוגרפי - שולמית קפלן