אודות

נעים מאוד – אני חמוטל.
אני יוצרת ומפיקה סרטים ביוגרפיים, סרטי שורשים, סרטים לעסקים ומתעדת מסעות. 
אני אוהבת לספר סיפורים, לצלול לעומקם של הדברים, לחבר  את החוויות, האירועים, והרגעים המשמעותיים לסרט אחד שלם. 

איך הגעתי לזה?
(או: הרמזים שהיו בדרך…)

כמו בסרט עם סוף צפוי, הכל התחיל בילדה בקיבוץ שחלמה לעשות סרטים ולתעד. שהיתה רואה "מבט" ושואלת מי מחליט מה רואים? למה זה מה שהוא מחליט? מי מצלם? איך הוא יודע מה לצלם? ומפריעה להורים לראות חדשות בשקט.

כמו בסרט נעורים, זה התחיל אי שם בגיל 14 כשקיבלתי את המצלמה הראשונה שלי ונרשמתי לחוג צילום במתנ"ס. למדתי על צמצמים, מהירויות תריס וקומפוזיציות. בימים שהמצלמות היו אנלוגיות, והיה צריך לחשוב על כל תמונה לפני שלוחצים.

כמו בסרט טבע, ההתחלה היתה בטיול של אמצע החיים להודו, כשישבתי בויפאסנה והבנתי שהגיע הזמן לעשות שינוי. לא ידעתי מה זה יהיה אבל היה לי ברור ששנים של עבודה עם אוכלוסיות מודרות, 2 תארים והרבה קשרים וניסיון לא יהיו חלק בסרט החדש שלי.
החלטתי לקפוץ,  מקווה שאדע לעוף ולא אתרסק אל הסלעים, התפטרתי מהעבודה והתחלתי לחפש את דרכי מחדש…

וכך כמו בסרט משפחתי, התחלתי את דרכי כשסבתי חגגה יום-הולדת 100 והחלטתי לאסוף את חייה בסרט. אספנו תמונות וסיפורים שהכרתי כל חיי, כתבנו קריינות וגם הקלטנו ויצרתי את הסרט הראשון שלי.

זו היתה הפעם הראשונה שראיתי במו עיני, מה סרט ביוגרפי יכול לייצר סביבו, לגיבור הסרט ובעיקר לסובבים אותו. סבתא שלי זכתה בכל כך הרבה אהבה, הערכה והוקרה באותו הערב ואני רוצה להאמין שהחוויה הזו הלכה איתה עד יומה האחרון, בגיל 102.5 בו הלכה בשנתה.

את כל ההתחלות שלי ארזתי יחד  והיום אני מחברת משפחות,  אנשים וסיפורים, ויוצרת ביחד איתם את הסרט שלהם, המלא בזיכרונות  רגעים קטנים וקולות גדולים.  סרט לחיים.

הבלוג
זה המקום שלי להביא את הסיפורים – החוויות, הרגעים המשמעותיים – שלי ושל גיבורי הסרטים שלי.

מוזמנים להצטרף